متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

کفش‌های مجلسی در مدل‌ها و طرح‌های مختلف عرضه می‌شوند. کفش‌های مجلسی پاشنه‌دار دارای مدل‌های مختلف پاشنه هستند و ارتفاع پاشنه در آنها متنوع است. کفش­های مجلسی ۳ سانتی راحت‌ترین کفش مجلسی پاشنه‎دار برای خانم‌ها شناخته می­شوند. پاشنه‌های کوتاه این کفش­ها در طرح­ها و مدل­های متفاوتی طراحی می­شوند. خانم‌ها می‌توانند بر اساس سلیقه و راحتی خود از انواع مدل‌های مختلف این کفش‌ها در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کنند.

انواع کفش­های مجلسی ۳ سانتی

کفش­های مجلسی زنانه که پاشنه­های کوتاهی دارند در انواع مختلفی تولید می­شوند. این کفش­ها بر اساس سلیقه بانوان طراحی شده­اند و هر یک علاقه­مندان ویژة خود را دارند. در ادامه با انواع این کفش­ها آشنا خواهیم شد:

کفش مجلسی ۳ سانتی مدل Kitten Heels

این نوع از کفش‌های مجلسی دارای پاشنه‌های کوتاه هستند. پاشنه‌های کیتن هیلز از سمت کف پا به سمت زمین باریک‌تر می‌شوند. این کفش برای استایل کلاسیک مناسب است. در ملاقات‌های کاری یا مهمانی‌ها می‌توانید از کفش‌های کیتن هیلز استفاده کنید.

کفش مجلسی مدل Pumps

کفش پامپ مدلی از کفش‌های مجلسی است که طراحی ساده‌ای دارد. این نوع کفش، نوک کوتاه و پاشنه‌ای با ارتفاع متوسط دارد. کفش‌های پامپ نسبت به سایر کفش‌های پاشنه‌بلند راحت‌تر هستند و در مهمانی‌ها و حتی محل کار قابل‌استفاده هستند.

کفش مجلسی مدل Ankle Strap Heel

این مدل از کفش مجلسی ۳ سانتی و پاشنه‌دار دارای یک بند هستند که دور مچ پا بسته می‌شوند. ارتفاع پاشنة این کفش‌ها متغیر است و می‌تواند پاشنه‌ای بلند یا کوتاه داشته باشد. مشخصة اصلی این مدل از کفش‌ها بندی است که دور مچ پا بسته می‌شود. بند این کفش‌ها باعث راحتی راه‌رفتن شده و ایمنی آن را بیشتر می‌کند.

کفش مجلسی مدل Wedge Heels

این نوع از کفش‌های مجلسی دارای پاشنه‌های یکسره هستند که از انتهای کفش تا نوک آن امتداد می‌یابد. این مدل از کفش‌های پاشنه‌دار می‌توانند به‌صورت جلوبسته یا صندل باشند. این کفش‌ها را می‌توانید در مجالس و مهمانی‌ها بپوشید و متناسب با استایل خود از آنها استفاده کنید.

کفش مجلسی ۳ سانتی مدل Cone Heels

این مدل از کفش‌های مجلسی دارای پاشنه‎ای مخروطی شکل هستند. پاشنة این کفش‌ها به‌صورت یک قیف بستنی است که در محل اتصال پاشنه به کفش پهن‌تر است. در واقع پاشنة مخروطی شکل این مدل از کفش‌های مجلسی هرچه از کف پا به سمت زمین حرکت می‌کنیم باریک‌تر می‌شود. ضخامت و ارتفاع پاشنه در این کفش‌ها متغیر است.

کفش مجلسی مدل Sling Back Heels

کفش‌های پشت‌بندی نیز مدل دیگری از کفش‌های پاشنه‌دار و مجلسی هستند. این کفش‌ها بندی دارند که به دور پاشنه پا می‌پیچد و باعث سهولت و راحتی هنگام راه‌رفتن می‌شوند. بند این کفش جلوه‌ای زیبا و شیک به کفش می‌دهد و باعث کنترل راحت‌تر کفش در حین راه‌رفتن می‌شود.

کفش مجلسی مدل Peep Toe Heels

این مدل از کفش‌های مجلسی به‌صورت جلوباز هستند و مدل و ارتفاع پاشنة آنها متنوع است. قسمت نوک این کفش‌ها باز است و تعدادی از ناخن‌های پا را نشان می‌دهد. کفش مجلسی ۳ سانتی با این مدل بین خانم­ها از محبوبیت زیادی برخوردار است. این مدل از کفش‌ها برای استفاده در مجالس و مهمانی‌ها مناسب هستند و تعدادی از ناخن‌های خوش‌رنگ پا را به نمایش می‌گذارند.

کفش مجلسی با پاشنه‌های چوب‌پنبه‎ای

مدل این کفش‌ها مربوط به جنس پاشنة آنها است. پاشنه‌های چوب‌پنبه‌ای منعطف‌تر هستند و در مدل‎ها و ارتفاع‌های متنوع ساخته می‌شوند. کفش‌هایی که پاشنه‌های چوب‌پنبه‌ای دارند می‌توانند مدل‌های مختلفی داشته باشند و در مجالس و مهمانی‌ها مورداستفاده قرار بگیرند.

کفش مجلسی مدل Spool Heel

این مدل از کفش‌های مجلسی، پاشنه‌های قرقره‌ای شکل دارند. پاشنه‌های قرقره‌ای در دو انتها پهن‌تر هستند. هر چه از طرف دو انتهای پاشنه به سمت مرکز آن حرکت کنیم، باریک‌تر می‌شوند. کفش‌هایی که پاشنه قرقره‌ای هستند، مدل‌های مختلفی دارند همچنین ارتفاع پاشنه نیز در آنها متغیر است.

کفش مجلسی مدل Mules

این مدل از کفش مجلسی ۳ سانتی دارای رویة پوشیده است. تقریباً دو سوم رویة پا در این مدل از کفش‌ها پوشیده است ولی قسمت پشت پا باز است. این کفش‌ها در قسمت نوک پا می‌توانند به‌صورت جلوباز یا جلوبسته باشند. ارتفاع پاشنه در این مدل از کفش‌ها متغیر است همچنین مدل پاشنه نیز متنوع است. خانم‌ها می‌توانند از این کفش‌ها در مهمانی‌ها و مجالس استفاده کنند.

کفش مجلسی مدل Ballroom Dance Shoes

این از کفش‌های مجلسی نوع خاصی هستند که به آنها کفش رقصنده می‌گویند. در این مدل از کفش‌ها رویة میانی کفش باز است و پشت آن بسته است. همچنین دارای یک بند دور مچ نیز هستند. ارتفاع پاشنة این مدل از کفش‌ها باید طوری باشد که هم رقصنده راحت باشد و بتواند به‌راحتی با آن حرکت کند و هم قدری بلند باشد تا ظاهری کشیده به رقصنده بدهد.

کفش مجلسی ۳ سانتی مدل French Heels

این مدل از کفش‌های مجلسی دارای پاشنه‌های فرانسوی هستند. پاشنة فرانسوی، پاشنه‌ای شبیه به پاشنة قرقره‌ای است. با این تفاوت که انحنای بیشتری دارد و پاشنه ارتفاع کمتری دارد. در کفش‌هایی که پاشنه فرانسوی دارند با حرکت از دو انتهای پاشنه به سمت مرکز آن، پاشنه باریک‌تر می‌شود و دو انتهای پاشنه پهن‌تر از وسط آن است.

کفش مجلسی مدل Oxford Heels

کفش آکسفورد دارای بندی است که به شکلی ویژه بسته می‌شود و پاشنة کوتاهی دارد. کفش آکسفورد اولیه ظاهری آکادمیک با پاشنه‌ای نسبتاً تخت داشت. امروزه کفش‌های آکسفورد دارای پاشنه‌هایی با ارتفاع متنوع هستند و ظاهری شیک و مجلسی دارند.

کفش مجلسی مدل Chunky Heels

پاشنه‌های چانکی به‌صورت پهن و مربعی شکل هستند. راه‌رفتن با کفش‌هایی که پاشنة چانکی دارند راحت‌تر است و حفظ تعادل با این پاشنه‌ها آسان‌تر است. این پاشنه‌های ارتفاع متنوعی دارند و در مدل‌های مختلف کفش‌های مجلسی زنانه مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کفش مجلسی مدل Comma Heels

این مدل از کفش مجلسی ۳ سانتی پاشنه‌هایی به شکل کاما یا ویرگول دارند. پاشنه‌های کاما دارای انحنا هستند و این انحنا می‌تواند به سمت داخل یا بیرون باشد. چنین کفش‌هایی معمولاً پاشنه‌هایی کوتاه یا متوسط دارند. خانم‌ها می‌توانند از کفش‌هایی که چنین پاشنه‌هایی دارند در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کنند.

کفش مجلسی مدل Espadrille Heels

این مدل از کفش‌های مجلسی، به کفش‌هایی گفته می‌شود که دارای رویة پارچه‌ای و زیره‌ای از جنس رشته‌های بافته‎شده است. کفش Espadrille برای اولین‌بار توسط شرکت Toms به بازار عرضه شد و می‌تواند پاشنه‌های متنوعی داشته باشد. این مدل از کفش‌های مجلسی نیز جلوه‎ای زیبا و شیک دارند. خانم‌ها می‌توانند بر اساس استایل خود در مهمانی‎ها و مجالس از آنها استفاده کنند.

کفش مجلسی مدل Fantasy Heels

کفش‌هایی که پاشنه‌های فانتزی دارند به‌ندرت توسط خانم‌ها خریداری می‌شوند. این نوع کفش مجلسی ۳ سانتی دارای پاشنه‌هایی با طراحی‌های غیرمتعارف هستند. چنین کفش‌هایی جزو کفش‌های مجلسی هستند. با این حال خانم‌های کمی هستند که به خرید این کفش‌های مجلسی علاقه نشان دهند.

صندل‌های پاشنه‌دار

صندل‌های پاشنه‌دار نیز جزو کفش‌های مجلسی به شمار می‌روند. ارتفاع پاشنه‌ صندل‌ها متغیر است و می‌تواند مدل‌های مختلفی داشته باشد. خانم‌ها از صندل‌ها نیز با طرح‎ها و رنگ‌های متنوع در مجالس و مهمانی‌ها استفاده می‌کنند.

بوت‌ها و نیم بوت‌های پاشنه‌دار

بوت‌ها و نیم بوت‌ها نیز در مجالس و مهمانی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند و دارای پاشنه‌های کوتاه و بلند هستند. نیم بوت‌ها با رویة پوشیده و پاشنه دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند و جلوة زیبایی به استایل خانم‌ها می‌دهند.

انتخاب کفش پاشنه‌دار و مجلسی

کفش مجلسی خوب کفشی است که علاوه بر اینکه به استایل شما کمک کند و آن را جذاب‌تر کند باید راحت نیز باشد. کفش مجلسی ۳ سانتی با پاشنة کوتاه راحت‌ترین کفش مجلسی پاشنه‌دار است. پاشنة کفش مجلسی نیز مدل‌های مختلفی دارد. پاشنه‌های چانکی که به شکل پهن و مربعی هستند در این میان راحتی بیشتری دارند و راه‌رفتن با آنها آسان‌تر است.

در انتخاب کفش مجلسی و پاشنه‎دار باید معیارهای خود را بررسی کنید که آیا راحتی برای شما اهمیت بیشتری دارد یا سایر موارد مثل طرح و رنگ. همچنین مجالس و مهمانی‌های مختلف نیز می‌توانند در این انتخاب مؤثر باشند. برای مثال اگر می‌خواهید وارد مجلسی بشوید که باید ساعت‌ها سر پا بایستید بهتر است کفش‌های راحت‌تری استفاده کنید که زانوها و پاهای شما آسیب نبیند.

خرید اینترنتی از سایت تیاریس

سایت تیاریس

سایت تیاریس تنوع بالایی از کفش‌های زنانه و دخترانه را ارائه می‌دهد. انواع کفش‌های مجلسی پاشنه‌دار در کاشانه مد برای خانم‌های خوش‌سلیقه فراهم شده است. کاشانه مد طرح‌ها و مدل‌های مختلفی از کفش مجلسی ۳ سانتی را ارائه می‌دهد.

خانم‌های خوش استایل می‌توانند کفش‌های ۳ سانتی را با پاشنه‌های متنوع، طرح‌ها و رنگ‌های جذاب در هر سایزی را از سایت ما خریداری کنند. اگر می‌خواهید تنوع بالایی از کفش مجلسی و زیبا را بررسی کنید، سایت تیاریس این تنوع بالا را برای شما فراهم کرده است.

در آخر

کفش مجلسی پاشنه‌دار انواع مدل‌های مختلفی دارد. کفش مجلسی ۳ سانتی با پاشنه‌ها و طرح‌های مختلف علاوه بر راحتی، جلوة زیبایی نیز به استایل شما می‌دهد. کفش مجلسی کیتن هیلز صرفاً پاشنه‎های کوتاه و سه‌سانتی دارد. مدل‎‌های مختلف کفش‌های پاشنه‌دار نیز از نظر ارتفاع و طراحی متنوع هستند. پاشنه‎های پهن و مربعی چانکی بیشتر در کفش‌های مجلسی ۳ سانتی به کار می‌روند. سایت کاشانه مد انواع کفش‌های مجلسی زنانه را با طرح‌، رنگ‎ و پاشنه‌های متنوع عرضه می‎کند. با بررسی کفش‌های پاشنه کوتاه سایت ما می‌توانید کفش مجلسی ایده‌آل خود را پیدا کنید و با لباس‌های خود ترکیب کنید.

مقالات مرتبط