متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به روش‌های جدیدی برای بستن بند کفش جردن خود فکر می‌کنید، بهتر است مدل‌های فانتزی را امتحان کنید. ما در این مقاله قصد داریم چند نمونه از روش‌های بستن بند کفش را به شما آموزش دهیم که ظاهر بسیار خاص و جذابی دارند.

روش اول بستن بند کتونی جردن

اولین روشی که ما در این مقاله برای بستن بند کفش کتونی به شما آموزش می‌دهیم، مدل ساده و صاف است. در این روش، بندهای کتونی شما به صورت کاملا صاف دیده می‌شوند و استایل شما را منظم و مرتب‌تر از همیشه نشان می‌دهد. برای بستن بند کتونی خود، طبق مراحل زیر، با توجه به تصاویر پیش بروید.

روش دوم بستن بند کتونی جردن

روش دوم برای بستن بند کفش جردن یا هر کفش ورزشی دیگری، روش مورب است. این روش نیز مانند روش صاف، بسیار پرکاربرد است و در مراحل خیلی ساده‌ای انجام می‌شود. برای بستن بند کتونی خود به این شیوه، طبق مراحل زیر پیش بروید.

روش سوم بستن بند کتونی جردن

این دو روشی که در بالاتر آموزش دادیم، آموزش بستن بند کفش جردن به صورت ساده بود. برخی دیگر افراد برای ایجاد تنوع در استایل خود، از روش‌های فانتزی برای بستن بند کفش استفاده می‌کنند. این روش‌های فانتزی، ظاهر جدیدی به کتونی شما می‌دهد. در ادامه به آموزش چند روش فانتزی برای بستن بند کفش جردن می‌پردازیم. یکی از این روش‌ها، روش نردبانی است که برای بستن به این شیوه، باید طبق مراحل زیر پیش بروید.

برای درک بهتر این مراحل و انجام دادن آن به درستی، تصویر زیر را به دقت مشاهده کرده و طبق آن بستن بند کفش جردن خود را انجام دهید.

روش چهارم بستن بند کتونی جردن

روش چهارم برای بستن بند کفش، یک روش فانتزی به شکل دستبند است. این روش به نسبت دیگر روش‌هایی که آموزش دادیم، کمی پیچیده‌تر است. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به تصویر آموزشی دقت کرده و مراحل را طبق آن پیش بروید.

بستن بند کفش به شکل دستبند

خرید اینترنتی انواع کیف و کفش از فروشگاه تیاریس

روش پنجم بستن بند کتونی جردن

در روش پنجم، ما می‌خواهیم مدل بستن بند کفش به شیوه گره‌ای را به شما آموزش دهیم. در این روش، ظاهر نهایی بندهای کفش شما به حالتی می‌شود که انگار بندها را در یکدیگر قفل کرده‌اید. این روش، یکی از روش‌های خاص برای بستن بند کفش است. برای انجام این روش، لطفا طبق مراحل زیر پیش بروید.

در این روش، اگر از بندهای چند رنگ یا دو رنگ استفاده کنید، ظاهر نهایی کار شما بسیار خاص می‌شود.

بستن بند کفش به شیوه گره‌ای

جمع بندی

پرکاربردترین و ساده‌ترین روش‌های بستن بند کفش، همان روش صاف و مورب است. ولی از آنجایی که برخی از افراد به جزئیات استایل خود خیلی اهمیت می‌دهند، ما پیشنهاد می‌کنیم که حتما دیگر روش‌های آموزش داده شده را نیز تست کنند. تمامی این روش‎ها را می‎توانید بر روی کتونی‎های بنددار فروشگاه تیاریس تست کنید.

 

 

مقالات مرتبط