متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

برای افرادی که به استایل‌های اسپرت علاقه دارند، خرید بوت لژدار با بند و زیپ بهترین انتخاب است. این مدل از کفش‌ها باید به صورتی باشند که بتوانند با استایل‌های اسپرت، جین و … تناسب داشته و در عین حال نیز راحت باشد تا بتواند حس و حال خوبی را در هنگام راه رفتن برای شما ایجاد کند. در میان کفش‌های موجود در تیاریس، مدل‌های اسپرت به میزان زیادی دیده می‌شود که در این میان، بوت کامیشا نیز یکی از بهترین‌هاست. طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصول باعث شده تا به یکی از پرفروشترین مدل‌های موجود در فروشگاه تیاریس تبدیل شود. اما دلیل این میزان از طرفداران کامیشا چیست؟

طراحی زیبا و متناسب با استایل‌های اسپورت

با نگاهی به تصویر این بوت شاهد ظاهر ساده و یک دست آن خواهید بود که دارای پنجه گرد است. در قسمت مربوط به زیره کفش و لبه ساق این مدل، رنگ بندی به صورت مشابه بوده و با رنگی که برای بند و حاشیه ورودی بندها وجود دارد، هماهنگ شده است. این ترکیب باعث شده تا حس و حال بوت کامیشا، اسپرت شده و در نتیجه برای نوجوانان و جوانان انتخاب مناسبی باشد. در قسمت پشتی ساق نیز یک زبانه وجود دارد که نیاز به استفاده از پاشنه کش را از بین خواهد برد.

به جز بند، برای تعویض راحت‌تر کفش، زیپی نیز در بخش داخلی آن قرار گرفته، که از قسمت لژ تا بالای ساق امتداد پیدا کرده است. اندازه ارتفاع ساق پا تقریبا ۱۶ سانتی متر بوده و در صورت بسته بودن زیپ، دور ساق ۳۷ سانتی متر خواهد شد.

خرید بوت کامیشا با جنس رویه باکیفیت

ویژگی دیگر این بوت نیز جنس رویه باکیفیت آن است. تیاریس برای تولید آن از چرم اشبالت استفاده کرده که سطحی پرزدار دارد. قسمت روی این بوت کمی نرم بوده و در بخش داخلی آن نیز به صورت پرزدار است. از ویژگی‌های اصلی اشبالت می‌توانیم به برش آسان، قیمت ارزان، کارکشی راحت، نرمی و راحتی، زیبایی، منعطف بودن و استحکام آن اشاره کنیم.

خرید بوت کامیشا، بهترین انتخاب برای روزهای بارانی

از آنجایی که در رویه این محصول از چرم اشبالت استفاده شده، بنابراین خاصیت ضد آب را هم در آن خواهید دید. اشبالت در مقابل آب مقاوم بوده و در صورت برخورد آب به آن، تنها با لکه‌هایی روی آن رو به رو خواهد شد. بنابراین باید در نگهداری از آن بکوشید.

خرید پوتین دخترانه کویین، پرفروشترین پوتین آبان ۱۴۰۱

زیره پی یو و مقاومت

جنس زیره در این کفش از پی یو بوده و کیفیت و دوام بالایی دارد. به همین دلیل است که در هنگام راه رفتن به هیچ عنوان شما را اذیت نخواهد کرد. به جز این، باعث می‌شود تا ضربه‌های احتمالی وارد شده توسط زمین، به پا و ستون فقرات منتقل نشده و باعث ایجاد مشکلات جدی در شما نشود. به جز این در زیره پی یو به هیچ عنوان سرما و گرما را به پاها منتقل نکرده و در نتیجه به خوبی از کف پا نیز محافظت خواهد کرد.

به جز کیفیتی که در این زیره وجود دارد، عاج‌هایی نیز در نظر گرفته شده که از لیز خوردن روی زمین‌های برفی و خیس جلوگیری خواهد کرد. این لژ دارای ارتفاع ۵ سانتی متری است.

خرید بوت کامیشا با رنگ بندی جذاب و امکان ساخت استایل‌های متفاوت

 

تیاریس برای بوت کامیشا، رنگ بندی جذابی را در نظر گرفته است. با وجود این رنگ بندی به راحتی می‌توانید آن را با لباس‌های خود ست کنید. طوسی، عسلی و مشکی جزو رنگ‌های مربوط به کامیشا هستند. رنگ عسلی به راحتی با کرم، سفید، مشکی، قهوه‌ای و عسلی هماهنگ می‌شود. رنگ طوسی در کنار استایل‌های سفید، مشکی و طوسی مناسب بوده و در مشکی نیز با تمام رنگ‌ها هماهنگ است. شما می‌توانید با خرید بوت کامیشا و کلاهی همرنگ، استایل خود را تکمیل کنید.

سایزبندی دقیق و انتخاب آسانتر بوت

تیاریس امکان انتخاب مناسب این کفش‌ها را تنها با چند کلیک در اختیار شما قرار خواهد داد. با ورود به سایت تیاریس و صفحه مربوط به بوت کامیشا، می‌توانید به راحتی رنگ بندی آن را مشاهده کرده و در نهایت با استفاده از جدول راهنمای سایز، محصولی مناسب را برای خود انتخاب کنید. برای خرید بوت کامیشا، می‌توانید سایزبندی دقیق را از ۳۷ تا ۴۰ با قالب استاندارد، انتخاب کنید.

خرید بوت کامیشا به صورت اینترنتی

برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را برای ساخت استایل با کامیشا داشته باشید، می‌توانید از آن در کنار شلوارهای کوتاه مام فیت، جذب و دمپا استفاده کنید. همچنین ترکیب این بوت با کاپشن‌های پفی، کت‌های کوتاه جین یا چرمی نیز بسیار جذاب خواهد شد. برخی از پالتوهای کوتاه زنانه نیز وجود دارد که دارای جنس شوبالت بوده و به راحتی با این مدل از بوت‌ها هماهنگ است.

 

مقالات مرتبط