متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

ست کردن انواع پوتین و شلوار

ست کردن انواع پوتین و شلوار

با یک جستجوی ساده در فضای آنلاین می‌توانید شاهد تعداد زیادی از مدل‌های بوت و نیم بوت باشید که با ساق‌های بلند و کوتاه تولید شده‌اند. طرح‌های مختلف این محصولات به گونه‌ای است که می‌توانیم هر کدام از آنها را با استایلی خاص ترکیب کرده و جذابیتش را چند برابر کنیم. اما نکته اینجاست که تمام مدل‌های بوتی که در بازار موجودند، نمی‌توانند با تمام  شلوارها هماهنگ باشند. هر طرحی مخصوص استایلی خاص طراحی شده و این همان چیزی است که باعث جذابیت آن در یک فرد خاص خواهد شد. در این مطلب به سراغ ست کردن انواع پوتین و شلوار رفته‌ایم و آنها را بررسی کردیم تا بدانیم کدام مدل با چه شلواری مناسب‌تر است؟

در هنگام ست کردن انواع پوتین و شلوار کدام موارد را باید در نظر بگیریم؟

روش‌های مختلف ست کردن انواع پوتین و شلوار

برای آنکه بتوانید استایل پاییز و زمستان خود را تکمیل کنید، باید یک تناسب نسبی را در انتخاب بوت و مدل شلوار در نظر بگیرید. برای اینکار باید به سراغ شناخت سبک بدنی خود بروید و تصمیمات خود را برای در هنگام ست کردن انواع پوتین و شلوار بر این اساس بگیرید. مطمئنا این کار برای یک فرد عادی که تجربه‌ای در ساخت استایل ندارد، راحت نبوده و تنها با آزمون و خطا امکان پذیر است.

نکته دیگر در برای ست کردن انواع پوتین و شلوار، مدل انتخاب شلوار و ظاهری است که در نهایت در کنار یک بوت ایجاد می‌کند. مطمئنا شلواری که دمپای پاره یا گشادی دارد، مناسب تا زدن نیست یا شلوارهای بگی را نمی‌توانید درون چکمه قرار دهید.  توجه به همین نکات کوچک می‌تواند تغییری بزرگ را در ظاهر نهایی شما داشته باشد.

شلوار جین اسکینی، مدلی مناسب برای انواع بوت

این فرم شلوار در کنار بوت اولین و البته پرطرفدارترین ترکیب برای افرادی است که ساق پایشان باریک است. با اینکار یک خط بلند، ثابت و بدون درز را ایجاد می‌کنید. حتما در این استایل، ترکیب رنگ را نیز در نظر بگیرید تا تضاد را به خوبی نشان دهد. این مدل از شلوار با هر نوع بوتی می‌تواند مناسب باشد.

شلوار جین اسکینی، به همراه نیم بوت زنانه

اگر تمایلی به قرار دادن شلوار درون بوت ندارید، بهتر است آنها را به همراه نیم بوت امتحان کنید. برای اینکار باید شلوار خود را تا کنید تا مچ پایتان را ببینید. سپس نیم بوت را بپوشید. در این ترکیب معمولا کمی از مچ پا نیز نمایان خواهد شد.

شلوار جین اسکینی و نیم بوت، برای یک محیط ادارای گزینه مناسبی نیست و بهتر است برای استفاده‌های روزمره یا دورهمی‌های دوستانه رو آن حساب کنید. اگر تمایلی به تا زدن شلوار خود ندارید، می‌توانید از مدل‌های اسکینی استفاده کنید که قد کوتاهتری دارند.

شلوار جین اسکینی و ترکیب آن با بوت جورابی

این روزها با استقبال زیادی از بوت جورابی در میان مردم رو به رو هستیم. این مدل، در کنار شلوارهای اسکینی استایل بسیار جذابی را خواهد ساخت. اگر به بوت جورابی علاقه دارید و می‌خواهید به همراه یک شلوار اسکینی از آن استفاده کنید، دیگر فرقی نمی‌کند که آن را درون کفش یا خارج از آن قرار دهید. در هر صورت این مدل بوت پای شما را بزرگتر از حد نخواهد کرد. بوت جورابی هم به صورت بلند و هم کوتاه، به همراه شلوارهای اسکینی بسیار جذاب خواهد بود.

شلوار جین بگ با بوت‌های پاشنه دار

تا قبل از سال ۲۰۲۲، پوشیدن یک شلوار جین بگ با بوت پاشنه‌دار عجیب و خنده‌دار بود اما ترند ۲۰۲۲، با ایده‌ای عجیب و به طرز باور نکردنی زیبا، این تفکر را کاملا از بین برد. ترکیبی از شلوار جین بگی که با نیم بوت پاشنه دار به کار برده شده بود!!!

اگر شما هم طرفدار این مدل استایل‌های نو و متفاوت هستید، باید بدانید که شلوار خود را باید در حدود ۱ تا ۲ سانتی‌متر تا بزنید تا جلوه آن در کنار نیم بوت بیشتر شود. اینکار باعث ایجاد ظاهری متعادل در تیپ شما خواهد شد.

خرید اینترنتی کیف و کفش از تیاریس

شلوار جین راسته و نیم بوت

شلوار جین راسته و نیم بوت، بر خلاف مدل قبلی کمی ایده‌آل تر به نظر می‌رسد. این ترکیب برای استایل‌های روزمره مناسب است. ترکیب این دو مدل باعث بلندتر و لاغرتر دیده شدن خواهد شد. جین روشن و چکمه سفید را برای این ترکیب انتخاب کنید تا زیبایی آن را از نزدیک ببینید.

اما اگر رنگ جین و بوت با هم تفاوت زیادی داشت، بهتر است کمی از شلوار شما در حدود ۱ تا ۲ سانتیمتر روی لبه بالایی ساق را بگیرد. با اینکار باعث بلندتر دیده شدن قد خود خواهید شد. در این استایل می‌توانید از نیم بوت‌های پاشنه دار یا بدون پاشنه نیز استفاده کنید.

شلوار بوت کات و نیم بوت پاشنه دار

شلوارهای بوت کات معمولا بلند هستند اما بهترین حالت زمانی است که لبه پاچه‌ها نزدیک به ۲ سانتی‌متر از زمین فاصله داشته باشد. این مدل از شلوار بهتر است با نیم بوت‌های نوک تیز استفاده شود، چرا که باعث بلندتر نمایش داده شدن ساق پایتان خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید، شلوار خود را کمی کوتاهتر انتخاب کنید اما اندازه آن باید دقیقا بالای مچ پا باشد.

برای ایستادگی بهتر شلوار بهتر است، از مدل‌هایی که در قسمت جلویی‌ آنها یک برش کوچک قرار گرفته استفاده کنید، تا باعث ایچاد تا خوردگی در این قسمت نشود.

شلوارهای مناسب با بوت تخت چلسی

یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین روش‌های ساخت استایل، استفاده از بوت تخت چلسی است. این مدل از بوت به صورت ساده طراحی شده و باعث نمی‌شود تا پاها بزرگتر از حد دیده شود. شما می‌توانید رنگ و جنس آن را به هر صورتی که تمایل دارید، انتخاب کنید، بدون آنکه نگرانی بابت مدل شلوار خود داشته باشید، چرا که هر مدلی با آن هماهنگ است.

جین کوتاه و دکتر مارتینن

بوت‌های دکتر مارتین در میان انواع مدل‌های پرطرفدار در بین نوجوانان قرار گرفته‌اند. برای انتخاب شلوار مناسب برای این کفش می‌توانید از جین اسکینی داخل بوت، جین کوتاه بالای بوت یا جین گشاده دوبار رول شده، استفاده کنید.

شلوار جین مشکی و بوت مشکی

مشکی جزو رنگ‌هایی است که برای هر موقعیتی انتخاب مناسب خواهد بود. می‌توانید از ترکیب رنگ شلوار مشکی و بوت مشکی در کنار هم استفاده کنید و اندامی لاغرتر و بلندتر را برای خود بسازید.

جین و چکمخ سوارکاری

چکمه‌های سوارکاری، بوت‌های بلندی هستند که برای هر فردی با هر اندامی مناسب خواهند بود. در میان رنگ‌های مختلف این بوت‌ها قهوه‌ای و مشکی از همه پرطرفدارتر است. به همراه آن می‌توانید رنگ‌های سیاه و سفید و مابین آنها را انتخاب کنید. همچنین بهترین انتخاب با این مدل‌هاف شلوارهای اسکینی است که به راحتی در داخل بوت قرار گیرند.

شلوارهای چسبان  وبوت تا بالا زانو

بوت‌های بالای زانو معمولا برای مهمانی و مراسمات خاص مناسبند. به همراه این مدل کفش بهتر است از جین‌های چسبان استفاده کنید. بهتر است رنگی از شلوار را در کنار آن انتخاب کنید، که با بوت متناسب باشد. بوت مشکی در کنار شلوار مشکی یا طوسی جذاب خواهد بود.

انتخاب بوت و شلوار مناسب

سخن پایانی

مطمئنا انتخاب بهترین استایل در هر موقعیتی، می‌تواند نظر افراد را نسبت به شما به کلی تغییر دهد. منظور انتخاب محصولاتی گران قیمت و متفاوت نیست! بلکه داشتن اطلاعاتی کم در حد همین مطالبی که در اینجا اشاره شد، نیز در نهایت ظاهر شما را متفاوت و جذابتر خواهد کرد.

البته نباید این موضوع را که هر فردی با سلیقه‌ای متفاوت می‌تواند یک تیپ مناسب را انتخاب کند را نادیده بگیریم، اما در در دنیای مد قوانینی وجود دارد که بهتر است به آن توجه کرد.

در این مطلب به سراغ انواع مختلفی از شلوارها و نحوه ست کردنشان با چکمه‌ها پرداختیم. تمام مدل‌ های چکمه‌ی زنانه که در اینجا به آنها اشاره شد را می‌توانید در سایت تیاریس ببینید و با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. به نظر شما کدامیک از استایل‌های بالا جذابتر است؟

مقالات مرتبط