متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی تیاریس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تیاریس به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه تیاریس و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه تیاریس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه تیاریس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاهتیاریس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه تیاریس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تیاریس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه تیاریس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که ۰۹۲۲۱۲۳۰۳۱۲ و ۵۰۰۰۴۰۰۱۲۳۰۳۱۲ و ۹۰۰۰۹۴۶۲ تنها شماره‌ای است که فروشگاه تیاریس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه تیاریس با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@tiaris.ir اطلاع دهید.

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه تیاریس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه تیاریس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تیاریس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید

در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه تیاریس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت شکایات

کاربران محترم می توانند در صورت نیاز به ثبت شکایات و یا پیگیری شکایات از طریق ایمیل info@tiaris.ir و یا از طریق تماس با تلفن ۰۲۱۷۷۶۰۵۷۳۱ و یا پیام متنی با شماره ۰۹۲۲۱۲۳۰۳۱۲ شکایت خود را ثبت و یا پیگیری نمایند.

شماره تماس : ۰۹۳۵۷۶۲۶۰۴۵