متن پیام

لطفا منتظر بمانید ...

انواع کفش‌ها و بوت‌های زنانه به‌صورت طرح‌دار یا بدون طرح عرضه می‌شوند. سالانه برخی از پترن‌های خاص ترند می‌شوند. پترن‌های حیوانی مانند پلنگی، پوست ماری، گورخری یا پترن‌های دیگر مانند راه‌راه، خال‌خالی، چهارخانه، گل‌دار و یا پترن لوگوی برندهای مشهور مثل گوچی، فندی و… هرچند سال یکبار ترند می‌شوند و در طراحی کفش‌ها نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. در ادامه انواع پترن‌های ترند کفش را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

انواع پترن‌های ترند کفش

پترن‌هایی که در طراحی کفش‌های زنانه مورداستفاده قرار می‌گیرند، انواع مختلفی دارند. پترن موتیف‌های حیوانی، پترن لوگوی برندها، پترن‌هایی مانند راه‌راه، چهارخانه، خال‌خالی و… همگی در طراحی کفش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه انواع پترن‌هایی را که هرچند سال یکبار ترند می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

پترن موتیف‌های حیوانی

از میان‌های موتیف‌های حیوانی که در دنیای مد استفاده می‌شوند، سه طرح پوست ماری، پلنگی و گورخری پرکاربردتر هستند. موتیف‌های حیوانی نیز یک پترن کفش محبوب و جذاب محسوب می‌شوند. طرح پلنگی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین طرح‌ها است که در سال‌های اخیر ترند شدند و مورد استقبال مردم قرار گرفتند. طرح پوست ماری یک طرح کلاسیک است و کفش‌هایی با این طرح برای استایل‌های رسمی مناسب‌تر هستند. طرح گورخری نیز یک طرح خاص است و کفش‌های با طرح زبرا را می‌توانید با استایل‌های مختلف ترکیب کنید.

طرح‌های پلنگی، پوست ماری یا گورخری در انواع کفش‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند و در میان خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارند. طرح‌های پلنگی و پوست ماری در کفش‌های پاشنه‌بلند و بوت‌ها بیشتر به کار می‌روند و در فصول سردوگرم استفاده می‌شوند. کفش‌هایی با پترن‌های پلنگی، پوست ماری و زبرا با استایل‌های مختلف ترکیب می‌شوند و محبوبیت بالایی دارند. ازاین‌رو در سال‌های اخیر ترند شدند و هرچند سال یکبار نیز مورد استقبال تعداد زیادی از خانم‌ها قرار می‌گیرند.

پترن راه‌راه

طرح راه‌راه یک پترن کفش جذاب است که می‌توانید آن را با انواع استایل‌ها ست کنید. این طرح کفش باتوجه‌به اینکه یک طرح خنثی محسوب می‌شود، قابلیت ترکیب‌شدن با انواع طرح‌ها را دارد. انواع کفش‌های پاشنه‌بلند، اسپرت و… را که پترن راه‌راه دارند می‌توانید با لباس‌های طرح‌دار یا ساده بپوشید. معمولاً پترن‌های راه‌راه سیاه‌وسفید جذابیت بیشتری دارند و در ترندهای سال‌های مختلف دیده می‌شوند.

پترن خال‌خالی

طرح توپی یا خال‌خالی نیز یک پترن محبوب است که در سنین مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. پترن کفش خال­خالی در میان کودکان و بزرگسالان جذابیت دارد. کفش‌ها با طرح توپی یا خال‌خالی را می‌توان با انواع لباس‌های بدون طرح، راه‌راه و گل‌دار ترکیب کرد. پترن خال‌خالی در ترند سال‌های مختلف دیده می‌شود و بسیار محبوب است.

پترن چهارخانه

پترن چهارخانه از طرح‌هایی است که در انواع کفش‌های اسپرت و راحتی جذابیت دارد. بوت‌هایی که با طرح چهارخانه تولید و طراحی می­شوند نیز محبوبیت زیادی دارند. کفش‌ها با پترن چهارخانه همواره در دنیای مد حضور داشته‌اند و در چندین سال مختلف ترند شده‌اند. طرح‌های چهارخانه نیز انواع مختلفی دارند که به‌صورت رنگی یا سیاه‌وسفید هستند. طرح شطرنجی نیز یکی دیگر از پترن‌های محبوب است و جزو پترن‌های چهارخانه است. کفش‌های با این طرح را می‌توانید با لباس‌های چهارخانه‌ای که رنگ‌های متضاد دارند ترکیب کنید. همچنین کفش‌های چهارخانه را می‌توانید با لباس‌های راه‌راه، شطرنجی یا لباس‌هایی با طرح هندسی بپوشید.

اسلیپر و انواع آن

پترن گل‌دار

پترن گل‌دار از طرح‌هایی است که هرچند سال یکبار ترند می‌شود و به دنیای مد بر می‌گردد. این پترن کفش تنوع بالایی دارد و در انواع مختلف کفش‌ها به کار می‌رود. پترن گل‌دار در انواع کفش‌های اسپرت، راحتی، پاشنه‌بلند و… استفاده می‌شوند و دارای تنوع طرح و رنگ است. کفش‌های با طرح گل‌دار را می‌توانید با لباس‌های طرح‌دار یا بدون طرح بپوشید.

خرید اینترنتی از تیاریس

پترن لوگوی برندها

لوگوی برندها دوباره وارد دنیای مد شده‌اند و در طرح کفش‌ها و لباس‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. پترن لوگوی برندها در انواع کفش‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند و باعث جذابیت استایل خانم‌ها می‌شوند. لوگوی برندهایی مانند گوچی، فندی و… در طراحی انواع بوت، کفش راحتی، کفش اسپورت و… مورداستفاده قرار می‌گیرند. کفش‌های زنانه با چنین طرح‌هایی در میان خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارند و هرچند سال یکبار ترند می‌شوند.

پترن ارتشی

طرح ارتشی نیز یک پترن کفش است و در میان افراد با سلایق مختلف محبوبیت دارد. طرح ارتشی در انواع مدل‌های مختلف کفش مورداستفاده قرار می‌گیرد. در سال‌های گذشته شاهد ترند شدن طرح‌های ارتشی بوده­ایم. این طرح نیز طرف‌داران خاص خود را دارد و با لباس‌های بدون طرح یا طرح‌دار ترکیب می‌شود. در انواع بوت‌ها، کفش‌های اسپرت و… از این طرح استفاده می‌شود.

ترکیب پترن کفش با استایل‌های مختلف

کفش‌های زنانه با پترن‌های مختلف با استایل‌های خاصی ترکیب می‌شوند. هرکدام از طرح‌های مختلف کفش‌ها برای استایل­های خاصی مناسب هستند. برای مثال کفشی با طرح راه‌راه را می‌توانید با انواع لباس‌های طرح‌دار یا بدون طرح بپوشید ولی برخی از پترن‌ها را نمی‌توان با انواع لباس‌ها و طرح‌ها ترکیب کرد. هنگام انتخاب لباس‌هایی که می‌خواهید با پترن‌های خاص کفش‌ها ترکیب کنید باید نهایت دقت را داشته باشید.

قبل از خرید صندل این نکات را بخوانید

تیاریس

سایت تیاریس انواع کفش‌های زنانه و دخترانه را با پترن‌های جذاب و متناسب با ترند سال ارائه می‌دهد. خانم‌ها می‌توانند با بررسی انواع پترن کفش که در این سایت مهیا شده است، کفش موردعلاقه خود را در انواع پترن‌ها پیدا کنند و با استایل خود ترکیب کنند. سایت تیاریس با ارائه انواع کفش زنانه با پترن‌های جذاب، برای خانم‌های خوش‌سلیقه و خوش استایل کفش‌های متنوعی فراهم کرده است.

در آخر

طرح‌های مختلف راه‌راه، چهارخانه، گل‌دار، خال‌خالی، پلنگی، پوست ماری، گورخری، پترن لوگوی برندها، ارتشی و… به‌عنوان پترن کفش مورداستفاده قرار می‌گیرند. این طرح‌ها هرچند سال یکبار دوباره وارد دنیای مد می‌شوند و ترند می‌شوند. هرکدام از پترن‌ها در طراحی انواع بوت‌ها، کفش‌های راحتی، کفش‌های اسپورت و انواع پاشنه‌بلندها مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خانم‌ها بر اساس سلیقه و استایل خود از پترن‌های مختلف کفش‌ها استفاده می‌کنند. سایت کاشانه مد انواع کفش‌های زنانه و دخترانه را با پترن‌های پرطرف‌دار و متناسب با ترند سال ارائه می‌دهد. خانم‌های خوش‌سلیقه می‌توانند پترن کفش موردعلاقه خود را از سایت کاشانه مد پیدا کنند و با استایل خود ترکیب کنند.

مقالات مرتبط